فکری: مربی تیم ملی می تواند نیم نگاهی به بازیکنان نفت داشته باشد، می توانستیم بیش از یک گل به مس بزنیم

به گزارش وبلاگ بهروز، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به تمجید از شاگردانش پرداخت و از سرمربی تیم ملی خواست نیم نگاهی به آنها داشته باشد.

فکری: مربی تیم ملی می تواند نیم نگاهی به بازیکنان نفت داشته باشد، می توانستیم بیش از یک گل به مس بزنیم

به گزارش وبلاگ بهروز، محمود فکری در نشست خبری پس از ملاقات تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: قبل از آغاز صحبت هایم جا دارد به خانواده عظیم دست نشان تسلیت بگویم. ان شاءالله که ما بیشتر از وجود عظیمان فوتبال استفاده کنیم. درباره بازی باید بگویم که خیلی بازی سخت و سنگینی بود. تیم مس رفسنجان هم بازیکنان بسیار خوبی دارد و هم مربی بسیار خوبی در این تیم حضور دارد. این تیم در جدول هم شرایط خوبی دارد و می دانستیم کار سختی پیش رو داریم.

وی ادامه داد: خدا را شکر بچه های ما با تمام وجود امروز جنگیدند. غیرت آنها مثال زدنی است. من در مصاحبه های قبلی هم گفتم که بازیکنان ما بی نام و نشان هستند و مربی تیم ملی می تواند از الان نیم نگاهی به اسم این بازیکنان داشته باشد، چون بازیکنانی هستند که در آینده به تیم ملی می توانند یاری نمایند. امیدوارم در آینده بازیکنا ن مان را در تیم های عظیمتر ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اعلام نمود: در نیمه اول و دوم برنامه های مان را خوب پیاده کردیم و اجازه خودنمایی به مسی ها ندادیم. از طرف دیگر دنبال این بودیم که از ضدحملات خوب استفاده کنیم. در نیمه اول موقعیت هایی ایجاد کردیم، ولی نتوانستیم آنها را کامل کنیم. در نیمه دوم می دانستیم که حریف جلو می آید و به دنبال این است که گل بزند و بازی را ببرد. ما از این حربه استفاده کردیم و در ضدحملات به آنها ضربه زدیم و به گل رسیدیم.

فکری اضافه کرد: موقعیت های خوبی داشتیم و اگر دقت بیشتری داشتیم می توانستیم تعداد گل های مان را افزایش دهیم. این برد خیلی به ما در بحث روحی و روانی یاری کرد. ما احتیاج به این برد داشتیم تا بچه های مان بتوانند با آرامش بیشتر به بازی های آینده فکر نمایند. در درجه اول باید بتوانیم به نقطه امن برسیم و تیم را در لیگ حفظ کنیم. در مرحله بعدی دنبال این هستیم که صندلی مان را در جدول بهتر کنیم. امیدوارم در بازی های آینده اتفاقات خوب بیفتد و امتیازات خوبی کسب کنیم.

وی توضیح داد: در بازی های گذشته بچه های ما اُفت نموده بودند، ولی در حال حاضر شرایط خوبی دارند. با توجه به شناختی که من از بچه ها داشتم این تیم را انتخاب کردم. از طرف دیگر با توجه به اینکه این تیم با سرمربیگری خودم به لیگ برتر آمد، دوست داشتم بیشتر به نفت مسجدسلیمان یاری کنم. جا دارد از مسئولان شهری تشکر کنم، چون یک مجموعه خوب تشکیل شده است و همه یاری می نمایند. مدیرعامل و هیئت مدیره همه پای کار هستند تا با یاری هم کوشش کنیم و یک صندلی خوب را برای تیم رقم بزنیم و شرمسار مردم و هواداران نفت مسجدسلیمان نشویم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره برگزاری بازی بدون تماشاگر هم بیان کرد: آخرین روزی که اینجا بودم یک استادیوم پر از تماشاگر را داشتیم و خاطرات خوبی دارم. بازی های دیگر ما هم در این استادیوم پر بود و هواداران حمایت می کردند، اما الان حضور ندارند. با این حال ما وجود آنها را حس می کنیم و با تمام وجود کوشش می کنیم تا آنها را مسرور کنیم. امیدواریم در بازی های آینده با انرژی خوب همه مردم بتوانیم موفقیت این تیم بختیاری و همه کسانی که هوادار این تیم هستند را رقم بزنیم و مسرور شان کنیم.

فکری در خاتمه گفت: من در آخر صحبت هایم برای تمام نماینده های کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فکری: مربی تیم ملی می تواند نیم نگاهی به بازیکنان نفت داشته باشد، می توانستیم بیش از یک گل به مس بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: مربی تیم ملی می تواند نیم نگاهی به بازیکنان نفت داشته باشد، می توانستیم بیش از یک گل به مس بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید