اسناد تخلفات نمایندگان باید شفاف سازی شود ، طیف گرایی در برخورد با رانت خواری نمایندگان مطرح نیست

به گزارش وبلاگ بهروز، دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه در بررسی اعتبارنامه ها طیف گرایی مطرح نیست، گفت: اگر مشخص شود مدارک فرد خاطی دچار خلل است، باید با او برخورد شود و اصلا طیف گرایی مطرح نیست.

اسناد تخلفات نمایندگان باید شفاف سازی شود ، طیف گرایی در برخورد با رانت خواری نمایندگان مطرح نیست

قلعه نویی، دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ بهروز، پیرامون بررسی صحت اعتبارنامه ها در مجلس گفت: یکی از نکاتی که باید در نظر داشته باشیم این است که باید جایگاه واقعی نمایندگان در مجلس مورد بررسی قرار بگیرد. متاسفانه برخی از نمایندگان با سودجویی و استفاده از رانت های مختلف از جایگاه خودشان سوء استفاده کردند که امروز برخی از نمایندگان مجلس جدید مدعی هستند اسناد این تخلفات موجود است از نظر ما اول از همه این اسناد باید شفاف شود و در اختیار مردم قرار بگیرد و سپس در صورت شفاف و صحیح بودن این اسناد به عنوان اولین گام در مجلس انقلابی آن را به بررسی بگذارند.

وی اضافه نمود: تقاضایی که ما از قوه قضائیه داریم این است که اگر این مدارک و اسناد صحیح بود قوه قضائیه ورود جدی پیدا کند و با مفاسد اقتصادی برخورد قاطع داشته باشد.

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه در بررسی اعتبارنامه ها طیف گرایی مطرح نیست، گفت: اگر تعیین شود مدارک فرد خاطی دچار خلل است، باید با او برخورد شود و اصلا طیف گرایی مطرح نیست. بلکه هر نماینده ای که از جایگاه نمایندگی خود سوء استفاده کرده است و رانت خواری داشته می بایست از هر طیفی که باشد با او برخورد قانونی شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اسناد تخلفات نمایندگان باید شفاف سازی شود ، طیف گرایی در برخورد با رانت خواری نمایندگان مطرح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسناد تخلفات نمایندگان باید شفاف سازی شود ، طیف گرایی در برخورد با رانت خواری نمایندگان مطرح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید