اسپورت: ستین طی ساعات آینده برکنار می گردد، پوچتینو گزینه اول مربیگری است

به گزارش وبلاگ بهروز، باشگاه بارسلونا در سریع ترین زمان ممکن می خواهد جانشینی مناسب برای ستین پیدا کند. ژاوی هرناندز تمایل زیادی برای مربیگری در بارسلونا دارد اما اکنون نمی خواهد این کار را کند. به همین خاطر مائوریسو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام نزدیکترین و اصلی ترین گزینه برای جانشینی ستین است.

اسپورت: ستین طی ساعات آینده برکنار می گردد، پوچتینو گزینه اول مربیگری است

نشریه کاتالونیا اطلاع داد سرمربی بارسلونا بعد از باخت سنگین مقابل بایرن مونیخ طی ساعات آینده برکنار می گردد.

به گزارش فارس، نشریه اسپورت کاتالونیا اطلاع داد باشگاه بارسلونا طی ساعات آینده تصمیماتی مهمی را بعد از شکست سنگین مقابل بایرن مونیخ خواهد گرفت.

اولین تصمیم اساسی برکناری ستین از روی نیمکت مربیگری است که طی ساعات آینده رخ می دهد. برکناری ستین بعد از شکست 8 بر 2 مقابل بایرن قطعی است چون رختکن تیم از این مربی بسیار ناراحت است و او جایی روی نیمکت مربیگری بارسلونا در فصل آینده ندارد.

به همین خاطر باشگاه بارسلونا در سریع ترین زمان ممکن می خواهد جانشینی مناسب برای ستین پیدا کند. ژاوی هرناندز تمایل زیادی برای مربیگری در بارسلونا دارد اما اکنون نمی خواهد این کار را کند. به همین خاطر مائوریسو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام نزدیکترین و اصلی ترین گزینه برای جانشینی ستین است.

پوچتینو قرار بود در زمستان راهنمایی بارسلونا را برعهده بگیرد ولی به دلیل اظهارات را علیه بارسلونا داشته و رسانه ها تفسیر اشتباهی از آن داشتند، مسئولان بارسلونا از آوردنش منصرف شدند. اکنون بعد از بازی با بایرن متوجه شدند این تصمیمشان اشتباه بوده است.

بارسلونا در چند ماه گذشته با پوچتینو در تماس بود و اکنون بهترین زمان برای شروع به کار سرمربی آرژانتینی روی نیمکت آبی-اناری ها است. در چند روز آینده تصمیم نهایی درباره پوچتینو گرفته خواهد شد.

منبع: عصر ایران

به "اسپورت: ستین طی ساعات آینده برکنار می گردد، پوچتینو گزینه اول مربیگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپورت: ستین طی ساعات آینده برکنار می گردد، پوچتینو گزینه اول مربیگری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید