اقتصاد بیمار توان پرداخت این میزان مالیات و سود بانکی را ندارد

به گزارش خبرنگاران، داود گرشاسبی فرماندار ویژه مرند، ظهر امروز در جلسه آنالیز مسائل واحدهای فراوریی شهرستان مرند که با حضور عباسزاده مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان آذربایجان شرقی، غلامی سرپرست امور شعب بانک ملی شورای هماهنگی بانک های استان و عابدینی مدیرکل بورس منطقه ای آذربایجان برگزار گردید، گفت: باید از نگاه فردی و بخشی به فراوری و امور اقتصادی پرهیز کنیم و با اصلاح سیستم نظام اقتصادی، به سمت رونق اقتصادی حرکت کنیم.

اقتصاد بیمار توان پرداخت این میزان مالیات و سود بانکی را ندارد

وی با اشاره به اینکه اقتصاد با نگاه کلان پیش می رود، اضافه نمود: با وجود نوسانات ارزی و تحریم کشور، باید انعطاف پذیر بوده و درک متقابل داشت.

گرشاسبی تاکید نمود: دریافت سود 21 درصدی، انباشت بدهی واحدهای تولیدی را به دنبال خواهد داشت و با این سیستم نمی توان از سرمایه گذار و واحدهای تولیدی حمایت کرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت شفاف سازی نظام اداری تاکید و گفت: اقتصاد بیمار امروز کشور، توان پرداخت این میزان مالیات و سود بانکی را ندارد.

فرماندار ویژه مرند با بیان اینکه نظارت ها بر عملکرد بانک ها باید افزایش پیدا کند، گفت: چندگانگی تصمیم گیری در نظام اقتصادی وجود دارد، چرا هر شعبه بانکی باید به میل خود عمل کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اقتصاد بیمار توان پرداخت این میزان مالیات و سود بانکی را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقتصاد بیمار توان پرداخت این میزان مالیات و سود بانکی را ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید