بازدید سرزده فرماندار دره شهر از حوزه بهداشت و درمان

به گزارش وبلاگ بهروز، فرماندار دره شهر از بازدید واحد های ستادی شبکه بهداشت و درمان و بخش های بیمارستان حضرت، ولی عصر (عج) خبر داد.

بازدید سرزده فرماندار دره شهر از حوزه بهداشت و درمان

به گزارش خبرنگار از ؛ محمدنژاد فرماندار دره شهر گفت: به منظور آگاهی از جریان فرایند اقدامات اجرا شده و در حال اجراء جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا، از شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بازدید به عمل آمد.

او در ادامه بازدید خود در بیمارستان حضرت، ولی عصر (عج) فرآیند خدمات دهی به بیماران و آمادگی زیر ساخت های بیمارستان جهت وجود بحران های احتمالی از جمله کرونا ویروس را رصد نمود و اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان یکی از بهترین ادارات سطح شهرستان می باشد که علاوه بر ارائه خدمات تخصصی در حوزه بهداشت و درمان، عدالت محور بودن را در دستور کار خود قرار داده و به همین دلیل در حال ارائه خدمات است.

محمد نژاد همچنین در نشست محبت آمیز ای که در در دفتر سرپرست شبکه بهداشت تشکیل شد، ضمن بیان رضایت کامل و همه جانبه از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دره شهر بیان نمود: از تلاش و اقدامات اجرا شده توسط پرسنل پرتلاش این حوزه در پیگیری امور مربوطه و اجرای برنامه های طرح تحول نظام سلامت در سطح شهرستان و همچنین مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر می کنم.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازدید سرزده فرماندار دره شهر از حوزه بهداشت و درمان" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازدید سرزده فرماندار دره شهر از حوزه بهداشت و درمان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سرزده فرماندار دره شهر از حوزه بهداشت و درمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید