خرید و انتخاب هوشمند دوچرخه

به گزارش وبلاگ بهروز، خریدو انتخاب هوشمند هر کالایی وقتی شکل می گیرد که شما از قبل، در مورد ویژگی های کلیآن محصول اطلاعات کاملی کسب کرده باشید. خریددوچرخهنیز مثل هر کالا یا وسیله دیگری نیازمند برخورداری ازچنین اطلاعاتی است. علاوه بر این به جرات می توان گفت که با توجه به مشخصات فنیمتعدد و انواع دسته بندی های دوچرخه، نیاز به اطلاعات شکل جدی تری به خود می گیرد.بر همین اساس در این راهنمای خرید دوچرخه تلاش می کنیم با ارائه اطلاعاتی جامع وهمچنین ضروری، به شما در انتخاب دوچرخه مورد نظرتان کمک کنیم تا در نهایت باانتخاب دوچرخه ای مناسب، از این ورزش لذت بیشتری ببرید.

خرید و انتخاب هوشمند دوچرخه

دوچرخه ها بر اساس محیط هایی که در آن استفاده می شوند، طراحی خاصی که دارند و نیز جنسیت افرادی که از آن استفاده می کنند، به چندین دسته یمختلف تقسیم می گردند.

فروشگاه آریا چرخ به عنوان بزرگترین فروشگاهدوچرخه ، لوازم جانبی و قطعات یدکی از برندهای معتبر همانند جاینت ، اسکات ، شیمانو تمام تلاش خود را در جهت ارائه اجناس با کیفیت ودر سطح روز دنیا به کار بسته است تا با مشاوره دقیق و کامل به شما بهترین دوچرخهممکن با توجه به نوع نیازتان را معرفی و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.شما همچنین در فروشگاه آریا چرخ رنج وسیعی از لوازم جانبی و قطعات یدکی اصلی را درحیطه انتخاب خود خواهید داشت تا به راحتی و آرامش خاطر به خرید بپردازید .

دوچرخه های جاده: سرعت بیشتر

همان گونه که از ناماین دوچرخه پیداست از آن برای جاده ها و بیشتر سرعت های بالا استفاده می گردد. ایندوچرخه هاشامل لاستیک های نازک تری می باشند که به شما کمک میکند بیشترین سرعترا برای حداقل تلاش خود داشته باشید .

دوچرخه کوهستان: انتخابی درستبرای زمین های ناهموار

دوچرخه های کوهستان بالاستیک هایی سخت و مقاوم تولید شده اند، که میتوان از آن در هر سطحی استفاده کرد.آنها علاوه بر این ترمزهای قدرتمندی دارند که از دیسک های سبک موتور سیکلت استفادهمی کنند و خودروهای گرانتر برای کنترل درست در زمین های سخت. دنده ها به طوریطراحی شده اند که شما را از زمین های شیب دار و صعب العبور پایین بیاورد و دارایطیف گسترده ای از شیب های مختلف باشد .

دوچرخه های هیبریدی: بهترینانتخاب برای مسافرت های کوتاه

از جمله برترین ایده هایاستفاده از دوچرخه های ترکیبی می باشد که هم شامل ویژگی های دوچرخه های کوهستان هستندو هم مشخصات دوچرخه جاده ای .

دوچرخه های هیبریدی اغلباز ترمزهای دیسک قوی تر استفاده میکنند کهعمل کرد بهتری در هوای مرطوب دارند. آنها همچنین به خودروهای زیادی مجهز شده اندکه به شما امکان میدهد تا در مسیرهای سربالا به آسانی حرکت کنید .

دوچرخه مسافرتی: گزینه ای مناسببرای مسافرت

امروزه استفاده ازدوچرخه های هیبریدی اغلب برای مسافرت های کوتاه و بین شهری مناسب می باشند، ولی دوچرخههای مسافرتی برای ماجراجویی ها و مسافرت های طولانی ساخته شده اند. این دوچرخه هالاستیک های ضخیم تری دارند ولی سعی شده است طوری طراحی شوند تا عملکرد دوچرخه جادهرا نیز داشته باشند. همچنین این دوچرخه ها برای حمل بارهای بسیار سنگین تولید شدهاند .

دوچرخه های شهری: مناسب برای رفتو آمده ای داخل شهر

این دوچرخه ها یک گزینهمناسب برای رفت و آمدهای کوتاه داخل شهری می باشند.آنچه در مورد این سبکدوچرخه جذاب می باشد، سادگی ، عملی و استحکام آن است.مورد دیگر این است کهآنها بسیار سبک به نظر می رسند ، هر چند سواری با آن ها آسان است اما برای رفتن بهکوه و تپه مناسب نیستند .پ

دوچرخه برقی: بیشتر دوچرخه سواریکنید

در صورتی که قصد دارید هنگامرفتن به سر کار کمتر عرق کنید یا تناسب اندام خوبی ندارید، دوچرخه های برقی یادوچرخه الکترونیکی با کمک موتور قدرتمند، بسیار انتخاب خوبی هستند ، چون به شماکمک می کند تا مدت زمانی بیشتری دوچرخه سواری کنید. قوانین در کشورهای مختلف تفاوتدارند، اما در انگلستان شما می توانید با سرعت25 کیلومتر در ساعت / 15.5مایل در ساعت با آن ها در جاده سواری کنید .

بیشتر: خرید دوچرخهبرقی در تهران

دوچرخههای الکترونیکی قدرتمند تری (بعضی دارای موتور گازسوز) وجود دارند، ولی در بعضیاز کشورها از جمله انگلیس ، اینها به عنوان موتور سیکلت طبقه بندی می شوند وبنابراین باید مطابق با همان قوانین (بیمه ، کلاه ایمنی و غیره) با آن ها برخوردگردد .

دوچرخه های تاشو: اگر فضای کمتریدارید / برای حمل و نقل عمومی مناسب هستند

اگر لازم است کمی سواریرا با قابلیت حمل و نقل شهری ترکیب کنید ، هیچ چیز بهتر از یک دوچرخه تاشو نیست.آنها برای مسافرت های کوتاه مناسب هستند به خصوص در جایی که فضای قرار دادندوچرخه نباشد. قابلیت حمل آنها به معنای ایده آل بودن آنهاست وقتی ممکن است مجبورشوید از قطار یا اتوبوس استفاده نمایید. در هر صورت دوچرخه های تاشو اولین وبهترین انتخاب برای دوچرخه سواری نیستند .

دوچرخه بچگانه: بهترین برای ...بچه ها !

اولین چیزی که باید درنظر داشته باشید این است که نیازهای بچه ها بسته به سن و توانایی آنها متفاوت است.سایز مناسب دوچرخه در خرید دوچرخه برای کودک به گونه ای است که پای کودک با نشستنبر روی زین به آسانی به پدال دوچرخ برسد. علاوه بر این کودک با ایستادن بتواند بهراحتی پایش را بر روی زمین بگذارد. دست فرزندتان باید به راحتی به فرمانبرسد و فرزند باید تسلط کامل به ترمز دوچرخه داشته باشد. نشیمنگاه کودک هم بایدمتناسب با شرایط فیزیکی او باشد به طوری که هنگام نشستن فضای خالی کمی باقی بماند .

منتشرکننده: خدمات سئو مهام

منبع: آی تابناک

به "خرید و انتخاب هوشمند دوچرخه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید و انتخاب هوشمند دوچرخه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید