سرلک راز پرسپولیس را فاش کرد

به گزارش وبلاگ بهروز، تهران (پانا) - میلاد سرلک هافبک تیم پرسپولیس که اولین گل تیمش را در فصل نو زد، می گویدفراموش نکنید این تازه شروع لیگ است و تیم ها تغییرات زیادی داشته اند و نیاز به زمان برای هماهنگی دارند.

سرلک راز پرسپولیس را فاش کرد

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس بالاخره توانست در شهر اراک، گربه سیاه خود آلومینیوم را شکست داده و اولین پیروزی فصل را کسب کند. زننده تک گل پرسپولیس در این دیدار، میلاد سرلک هافبک دفاعی سرخپوشان بود که ستاره بازی هم لقب گرفت. هافبک ملی پوش پرسپولیس در این دیدار نه تنها پیروز به گلزنی شد بلکه در تخریب بازی حریف نیز بسیار پیروز عمل کرد. او در فاز تدافعی کمک زیادی به تیمش کرد تا پرسپولیس باز هم بدون گل خورده زمین را ترک کند و... پس از خاتمه این بازی با میلاد سرلک خوش اخلاق و بی حاشیه گفت و گویی داشتیم که در زیر می خوانید:

گلزنی جزو وظایف یک هافبک دفاعی نیست و طبعا برای خودت هم یک جورهایی سورپرایز محسوب می شود. این طور نیست؟

کتمان نمی کنم که خوشحالم اما این را از ته دل می گویم که 3 امتیاز این دیدار خیلی مهم تر از گل من بود. اینکه ما اولین پیروزی فصل خودمان را کسب کردیم ارزش زیادی داشت.

سه امتیاز از آلومینیوم گرفتید که در 2 سال گذشته در این شهر باخته بودید. در جام حذفی هم به این تیم باخته بودید و حذف شدید. یک جور دیدار انتقامی بود. درست است؟

انتقام؟ نه! فوتبال جای انتقام نیست. فوتبال یک ورزش و یک رقابت است که به خاتمه می رسد و تمام می شود. ماهیت آن هم برد و باخت است و این صحبت ها معنایی ندارد. البته که بردن آلومینیوم آن هم در شهر اراک کارهر تیمی نیست و از این بابت خیلی خوشحالیم.

گل سه امتیازی زدی و احتمالا پس از خاتمه بازی با حجم زیادی از پیام های تبریک روبرو شدی. توضیحی می دهی؟

بار دیگر تکرار می کنم که ما مثل یک تیم متحد برنده شدیم و این راز کار ماست. البته پیام های زیادی دریافت کرده ام. تلفنم هم مرتب زنگ می خورد و در حال صحبت کردن بودم. از همه دوستان و هواداران تشکر می کنم اما ما یک تیم هستیم و برد هم محصول کار تیمی است. حالا این بار قرعه به نام من اصابت کرد و از این بابت خدا را شکر می کنم که با حمایت همبازیانم پیروز به گلزنی شدم.

پاس گل را هم مهدی ترابی داد. صحبتی در این رابطه نداری؟

مهدی که حرف ندارد. ما هافبک های تکنیکی زیادی داریم که همگی متخصص پاس گل هستند. این شاید نقطه قوت تیم باشد که چهار، پنج هافبک متخصص در دادن پاس گل دارد که بیشتر از گلزنی به همکاری تیمی اهمیت می دهند.

چرا دو بازی قبلی را مساوی کردید؟ قبول داری برای پرسپولیس خوب نیست که دو بازی از سه بازی اولش در شروع لیگ را با تساوی به خاتمه برساند و پیروز نشود؟

ما در دو بازی قبل از آلومینیوم به ویژه در اصفهان شایسته پیروزی بودیم. درخشش گلر حریف و بدشانسی سه امتیاز ما را تبدیل به یک امتیاز کرد. ضمن آن که از قلم نیاندازید این تازه شروع لیگ است و تیم ها تغییرات زیادی داشته اند و نیاز به زمان برای هماهنگی دارند.

یعنی شما با این پیروزی در هفته های آینده پشت سر هم می برید و دیگر مساوی نمی کنید؟

ببینید ما بازی به بازی فکر می کنیم. ما خودمان را محدود به کسب این 3 امتیاز نخواهیم کرد اما امسال هیچ تیمی یا هیچ مسابقه ای آسان نیست. ما پیش از هر بازی، حریف را تحلیل می کنیم و برای برد به زمین می رویم اما قشنگی فوتبال به غیر قابل پیش بینی بودن آن است. شما نمی توانید از حالا هیچ حریفی را برنده یا از پیش بازنده تصور کنید.

روز چهارشنبه درحالی به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می روید که بانوان پرسپولیسی هم قرار است به ورزشگاه آزادی بیایند. نظری در این رابطه ندارید؟

به نظر من حضور بانوان در ورزشگاه ها بهترین تصمیم سال های اخیر فوتبال ایران بوده است. این حضور کمک زیادی به فرهنگ سازی سکوها خواهد کرد و مطمئن هستم بسکمک از مسائل فرهنگی و ... حل خواهد شد. ما هم خوشحالیم که دختران و خواهران پرسپولیسی خود را روی سکوهای آزادی می بینیم و تلاش می کنیم چهارشنبه روزی فراموش نشدنی برای آنها و همه هواداران پرسپولیس رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "سرلک راز پرسپولیس را فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلک راز پرسپولیس را فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید