دربی تهران معین است یک بر یک می گردد ، سپاهان لایق ترین تیم برای قهرمانی لیگ برتر است

به گزارش وبلاگ بهروز، سرمربی اسبق سپاهان اصفهان در خصوص پیش بینی خودش از نتیجه دربی گفت: من همواره می گویم دربی تهران مساوی تمام می گردد!

دربی تهران معین است یک بر یک می گردد ، سپاهان لایق ترین تیم برای قهرمانی لیگ برتر است

به کزارش وبلاگ بهروز رسول کربکندی در خصوص کورس قهرمانی سه تیم استقلال، سپاهان و پرسپولیس در لیگ برتر گفت: روی کاغذ شانس قهرمانی سپاهان بیشتر از استقلال و پرسپولیس است چون 2 مسابقه با تیم های در آستانه سقوط دارد و 2 تیم دیگر هم حریفان ممتازی نیستند. این هفته استقلال و پرسپولیس باهم بازی دارند و سپاهان در خانه به مصاف ملوان می رود. به همین علت می گویم سپاهان شانس بیشتری برای قهرمانی دارد.

وی اضافه نمود: با این حال فوتبال غیرقابل پیش بینی است و یک لغزش در یک مسابقه می تواند همه چیز را تغییر بدهد. سپاهانی ها انگیزه کافی برای قهرمانی دارند و همه چیز در این تیم برای قهرمان شدن مهیاست. پول و امکانات خوب، بازیکنان خوب زیاد و کادرفنی خوبی دارند به همین علت می گویم سپاهان شایسته قهرمانی است. استقلال هم با وجود حذف از لیگ قهرمانان آسیا در لیگ برتر با انگیزه و خوب ظاهر شده است. پرسپولیس اگر در دقیقه 96 از سپاهان گل نمی خورد اکنون این شرایط را در جدول لیگ نداشت. هرچند باخت سپاهان به تراکتور باعث شده که هر سه تیم شانه به شانه یکدیگر برای قهرمانی پیش می روند.

کربکندی در خصوص دربی مرکز گفت: به نفع هیچ یک از این دو تیم نیست که بازی مساوی گردد و تیم برنده برای قهرمانی شانس دارد اما سپاهان آرزویش تساوی دو تیم در دربی است. در مجموع باید گفت 7-8 هفته اخیر لیگ بسیار مجذوب کننده، دیدنی و مهیج شده است.

سرمربی اسبق سپاهان اصفهان در خصوص پیش بینی خودش از نتیجه دربی گفت: من همواره می گویم دربی تهران مساوی تمام می گردد! زیرا یک تیم گل می زند و عقب می نشیند و حریف برای جبران حمله می نماید و در آخر بازی مساوی تمام می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "دربی تهران معین است یک بر یک می گردد ، سپاهان لایق ترین تیم برای قهرمانی لیگ برتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دربی تهران معین است یک بر یک می گردد ، سپاهان لایق ترین تیم برای قهرمانی لیگ برتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید