صادقی: خیلی ها فکر می کردند به مدعیان می بازیم و به ته جدول سقوط می کنیم، عدالت نبود اگر به شهر خودرو می باختیم

به گزارش وبلاگ بهروز، سرمربی تیم فوتبال سایپا مدعی است اگر تیمش در مصاف خارج از خانه مقابل شهر خودروی مشهد امتیاز از دست می داد، عدالت اجرا نمی شد.

صادقی: خیلی ها فکر می کردند به مدعیان می بازیم و به ته جدول سقوط می کنیم، عدالت نبود اگر به شهر خودرو می باختیم

به گزارش وبلاگ بهروز، ابراهیم صادقی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل شهر خودروی مشهد در هفته بیست و چهارم لیگ برتر گفت: قبل از اینکه بخواهم در خصوص بازی صحبت کنم، باید از آقایان حمیدوای و جباری تشکر کنم. روز گذشته خیلی به ما لطف داشتند و چندین بار با ما تماس گرفتند. حتی زمین تمرین هم در اختیار ما قرار دادند. در خصوص بازی هم باید بگویم، ما یک گل روی صحنه ای که کار نموده بودیم خوردیم، اما بعد از آن خیلی خوب به بازی برگشتیم و توانستیم یک پنالتی بگیریم که روی عملکرد خوب رحمتی از دست دادیم.

وی اضافه کرد: در ادامه بازی تیم شهر خودرو بیشتر مالک توپ بود، ولی موقعیت های ما خیلی بهتر بود، مخصوصاً در نیمه دوم ضربه های خوبی سمت دروازه حریف داشتیم که باز هم رحمتی عملکرد خوبی داشت. در مجموع باید بگویم اگر ما این بازی را می باختیم عدالت نبود. خیلی خوشحالم که توانستیم یک امتیاز را در روزی که خوب بازی کردیم و می توانستیم برنده باشیم، بگیریم. در هر صورت برای تیم ما که خیلی بازیکنان جوانی دارد، همین که پرکوشش بازی می نماید و می تواند بازی را برگرداند، خیلی خوب است، اما باید بتوانیم نتیجه هم بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در خصوص داوری ملاقات تیمش مقابل شهر خودرو توضیح داد: داوری مسئله ای نداشت و فکر می کنم گاهی اعتراضات از سوی هر دو تیم طبیعی است. به نظرم داوری مسئله ای نداشت و همه چیز خوب بود.

صادقی در واکنش به طرح این موضوع که تیمش در سه هفته پیاپی مقابل مدعیان پیروز به کسب تساوی شده است، گفت: وقتی مسابقات آغاز شد ما می دانستیم که سه بازی سخت داریم با استقلال، سپاهان و شهر خودرو، سه تیمی که بالای جدول هستند و برای سهمیه کوشش می نمایند. در مشهد بازی کردن مقابل این همه بازیکن باتجربه خیلی سخت است، ولی فکر می کنم بچه ها در این مدت خیلی خوب تمرین کردند. شاید خیلی ها فکر می کردند که ما سه بازی را می بازیم و به ته جدول سقوط می کنیم، اما خوشبختانه بچه ها با تمام وجود می خواهند که تیم شان نتیجه بگیرد و رتبه تیم را در جدول بهتر نمایند. خدا هم به ما یاری کرد و توانستیم این سه بازی سخت را پشت سر بگذاریم. فکر می کنم خوب هم از پس این بازی ها برآمدیم.

وی در خصوص سه بازی آینده تیمش نیز یادآور شد: سه بازی آینده هم برای ما فینال است. ما با تیم هایی که تقریباً هم رده خودمان در جدول هستند بازی داریم و سعی می کنیم سه امتیاز را از هر بازی بگیریم و صندلی مان را در جدول بهتر کنیم. واقعاً لیاقت تیم ما این است که صندلیش خیلی بهتر از اینها (رتبه دوازدهم جدول) باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صادقی: خیلی ها فکر می کردند به مدعیان می بازیم و به ته جدول سقوط می کنیم، عدالت نبود اگر به شهر خودرو می باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: خیلی ها فکر می کردند به مدعیان می بازیم و به ته جدول سقوط می کنیم، عدالت نبود اگر به شهر خودرو می باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید