عکس های پاک شده چگونه به گالری آیفون بازگشتند؟

به گزارش وبلاگ بهروز، اپل باگی را که باعث می شد تصاویر حذف شده به گالری آیفون برگردند، رفع کرد.

عکس های پاک شده چگونه به گالری آیفون بازگشتند؟

به گزارش خبرگزاری وبلاگ بهروز ، اپل آپدیت iOS 17.5.1 را برای آیفون منتشر کرد. این به روزرسانی کوچک، باگ ترسناکی را رفع می نماید که باعث می شد عکس هایی که قبلاً حذف شده بودند به طور مرموزی دوباره در گالری عکس کاربران ظاهر شوند.

هفته گذشته، بعضی از کاربران آیفون که از iOS 17.5 استفاده می کردند، متوجه شدند که بعضی از عکس هایی که قبلاً حذف نموده بودند، به گالری عکس های گوشی بازگشته است. این مشکل به طور واضح ارتباطی به سرویس iCloud نداشت، زیرا بعضی از کاربران تحت تاثیرِ این باگ هرگز از این سرویس برای همگام سازی عکس های خود استفاده ننموده بودند.

طبق توضیحات آپدیت iOS 17.5.1، این به روزرسانی مشکل فضای ذخیره سازی آیفون ها را حل و از نمایش مجدد عکس های حذف شده، جلوگیری می نماید.

هنگامی که کاربر آیفون عکسی را حذف می نماید، آن عکس لزوماً از فضای ذخیره سازی پاک نمی گردد، مگر اینکه فضای ذخیره سازی کاملاً پر باشد. در عوض، سیستم آن را از دسترس کاربر پنهان می نماید و در حالت غیرقابل خواندن قرار می دهد.

ظاهراً باگ iOS 17.5 پیوندهای شکسته شده بین دیتابیسِ غیرقابل دسترس عکس های حذف شده و گالری عکس کاربر را دوباره برقرار می کرد و همین باعث شده بود تا عکس های حذف شده قبلی دوباره قابل مشاهده شوند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "عکس های پاک شده چگونه به گالری آیفون بازگشتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس های پاک شده چگونه به گالری آیفون بازگشتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید