فراخوان مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه 99

به گزارش وبلاگ بهروز، سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه 1399 هستند را به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه 99

به گزارش ایسنا، سازمان وظیفه عمومی ناجا دراطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم اردیبهشت ماه سال 1399 را دریافت کرده اند، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر می بایست روز دوشنبه یکم اردیبهشت ماه سال 99 و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم در روز چهارشنبه مورخ سوم اردیبهشت ماه، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است اعزام مشمولان در تاریخ های مذکور، براساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش انجام می شود و در صورت مشاهده مشمولی که مشوک به بیماری است از اعزام وی خودداری می شود، لذا خانواده ها به هیچ عنوان نگران شرایط سلامتی عزیزان خود نباشند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

شایان ذکر است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان به نشانی sarbazvazifeh @از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع: فرارو

به "فراخوان مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید