ماراتُن افزایش قیمت کالا های اساسی تا کجا ادامه دارد؟

به گزارش وبلاگ بهروز، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت می گوید کاهش قیمت کالا ها در گرو کنترل اثر شاخص های کلان مالی است، زیرا بعضی از شاخص های خُرد در حوزه تنظیم بازار مانند نوسانات حاصل از تغییر عرضه و تقاضا قابل کنترل است.

ماراتُن افزایش قیمت کالا های اساسی تا کجا ادامه دارد؟

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ بهروز، حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره افزایش قیمت کالا های اساسی در بازار، گفت: کاهش قیمت کالا ها در گرو کنترل اثر شاخص های کلان مالی است، زیرا بعضی شاخص های خُرد در حوزه تنظیم بازار مانند نوسانات حاصل از تغییر عرضه و افزایش تقاضا -در مقاطع خاص- قابل کنترل است.

کنترل شاخص های کلان مالی لازمه کاهش قیمت

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه نمود: با کنترل شاخص های کلان، قیمت کالا ها کاهش می یابد.

وی همچنین به حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس اشاره نمود و ادامه داد: در نخستین جلسه ای که در خدمت اعضای کمیسیون و معادن بودم، نمایندگان دغدغه های خود را مطرح کردند.

عبور از گردنه مسائل با همکاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس و وزارت صمت

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: از آنجایی که بیشتر اعضای کمیسیون صنایع و معادن در گذشته سمت های اجرایی و مقام های علمی داشتند، نکاتی که مطرح کردند، تخصصی بود و باید مورد توجه وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه باید همکاری مناسبی میان وزارت صمت و کمیسیون صنایع و معادن صورت گیرد، افزود: با تحقق این مهم می توان از گردنه مسائل و مسائل کشور عبور کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ماراتُن افزایش قیمت کالا های اساسی تا کجا ادامه دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماراتُن افزایش قیمت کالا های اساسی تا کجا ادامه دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید