نیکخو: تکلیف حضور استراماچونی تا 48 ساعت آینده تعیین می گردد

به گزارش وبلاگ بهروز، معاون باشگاه استقلال در رابطه با مسائل مختلف صحبت هایی را اعلام کرد.

نیکخو: تکلیف حضور استراماچونی تا 48 ساعت آینده تعیین می گردد

به گزارش وبلاگ بهروز ، بهمن نیکخو معاون باشگاه استقلال درباره جلسه هیئت مدیره گفت: این جلسه طبق جلسات هفتگی برگزار گردید و درباره موضوعات مختلف تصمیم گیری کردیم. درباره قراردادهای تمدید نشده، جذب بازیکنان و ... صحبت شد.

وی درباره حضور آندره آ استراماچونی در این تیم گفت: تا جایی که در جریان هستم اعضای هیئت مدیره در رابطه با آمدن استراماچونی هم نظر هستند و هیچ گونه اختلاف نظری در این باره ندیده ام. همچنین اختلافی بین خلیل زاده و سعادتمند هم ندیده ام و اختلاف این 2 نفر را تکذیب می کنم. استعفای سعادتمند صحت ندارد و او به شدت پیگیر کارها است.

نیکخو درباره اینکه آیا باشگاه استقلال با کارگزار خود قطع رابطه نموده است یا خیر اعلام کرد: کارگزار در شرایطی به یاری باشگاه آمد و دست باشگاه را هم گرفت. بحث 100 میلیارد یا هر رقم دیگری که در قرارداد مطرح شده تا سرانجام فصل جزو تعهدات کارگزار است نه اینکه فورا این پول را واریز کند. ما در حال مذاکره هستیم و در جلسه هیات مدیره تماس گرفته شد و نظرات طرفین تبادل شد.

او در سرانجام توضیح داد: تمام تلاشمان را می کنیم تا صلح در باشگاه استقلال باشد و ظرف 24 تا 48 ساعت آینده تکلیف حضور استراماچونی در استقلال معین خواهد شد.

  • خلیل زاده: مسئله ای برای پرداخت قرارداد استراماچونی نداریم
منبع: همشهری آنلاین

به "نیکخو: تکلیف حضور استراماچونی تا 48 ساعت آینده تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکخو: تکلیف حضور استراماچونی تا 48 ساعت آینده تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید