پیشگیری از کرونا در مترو: خرید بلیت تک سفره و شارژ کارت بلیت با موبایل

به گزارش وبلاگ بهروز، باجه های فروش بلیت، دستگاه های شارژ کارت بلیت و همچنین گیت های ورودی مترو از جمله قسمت هایی هستند که تقریبا تمام مسافران مترو آن ها را لمس می کنند و بنابراین خطر انتقال کرونا از طریق آن ها بسیار زیاد است. با نصب اپلکیشن ایزی پی می توان خرید بلیت تک سفره و شارژ کارت را با موبایل انجام داد.

پیشگیری از کرونا در مترو: خرید بلیت تک سفره و شارژ کارت بلیت با موبایل

به گزارش گروه بازرگانی وبلاگ بهروز، باجه های فروش بلیت، دستگاه های شارژ کارت بلیت و همچنین گیت های ورودی مترو از جمله قسمت هایی هستند که تقریبا تمام مسافران مترو آنها را لمس می کنند و بنابراین خطر انتقال کرونا از طریق آن ها بسیار زیاد است. با نصب اپلکیشن ایزی پی می توان خرید بلیت تک سفره و شارژ کارت را با موبایل انجام داد.

برای خرید بلیت تک سفره با استفاده از اپلیکیشن ایزی پی باید وارد قسمت تک سفره شوید. بعد از انجام خرید کد بلیت (همان کدی که الان بر روی کاغذ چاپ می شود) بر روی صفحه گوشی تلفن همراه شما ظاهر می شود و سپس می توان صفحه موبایل را بر روی گیت مترو گرفت و از آن رد شد.

برای شارژ کارت بلیت هم می توان از سرویس شارژ روی گیت استفاده کرد. با این روش اگر کارت مترو شما شارژ نداشته در لحظه ورود به مترو به صورت اتوماتیک شارژ می شود و دیگر نیازی به مراجعه به باجه ها یا دستگاه های شارژ که ممکن است آلوده باشند نیست.

برای استفاده از سرویس شارژ روی گیت باید اپلیکیشن ایزی پی را نصب کنید و سریال کارت را در داخل این اپلیکیشن وارد کنید و همیشه هم از گیت هایی که علامت زرد رنگ شارژ روی گیت دارند عبور کنید. در این گیت ها در صورتی که کارت شارژ نداشته باشد به صورت اتوماتیک شارژ می شود.

راهنمای کامل استفاده از شارژ روی گیت

همچنین در مورد گیت های ورودی مترو هم توجه کنید که نیازی به چسباندن کارت بلیت، بلیت های کاغذی یا گوشی به گیت ندارید و بلیت ها در فاصله چند سانتی متری گیت هم کار می کنند. بنابراین برای رعایت بهداشت از چسباندن بلیت، کارت بلیت یا گوشی به گیت که ممکن است آلوده باشد خودداری کنید.

برای نصب اپلیکیشن ایزی پی اینجا کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پیشگیری از کرونا در مترو: خرید بلیت تک سفره و شارژ کارت بلیت با موبایل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشگیری از کرونا در مترو: خرید بلیت تک سفره و شارژ کارت بلیت با موبایل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید