خبرنگاران 64 درصد از تسهیلات کرونایی خراسان شمالی جذب شد

به گزارش وبلاگ بهروز، بجنورد- خبرنگاران- رییس کمیته نظارت بر پروتکل های بهداشتی خراسان شمالی گفت: 64 درصد از 977 میلیارد ریال تسهیلات بنگاه های آسیب دیده از کرونا در این استان جذب شده است.

خبرنگاران 64 درصد از تسهیلات کرونایی خراسان شمالی جذب شد

به گزارش وبلاگ بهروز مهدی کرامتی شامگاه چهارشنبه در ستاد مدیریت استانی بیماری کرونای خراسان شمالی گفت: سهم استان از تسهیلات جامع مسکن نیز 920 میلیارد ریال بود که 294 میلیارد ریال آن تا به امروز جذب شده است.

وی با بیان اینکه از زمان اعمال محدودیتهای جدید روزانه 6 گروه نظارتی، 2 گروه اطلاع رسانی و 2 گروه اقدام برای اعمال قانون فعالیت داشتند که با همکاری مطلوب بازار و اصناف روبرو شدند، گفت: از ابتدای اعمال طرح محدودیت مشاغل هزار و 134 تذکر شفاهی به افرادی که محدودیتها و پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری را رعایت نکردند داده شده و همچنین 369 مورد تذکر کتبی و 25 مورد پلمب نیز انجام شده است.

کرامتی از تعطیلی روزبازارهای تمام شهرستانها به جز بجنورد اطلاع داد و گفت: در هفته جاری روزبازار بجنورد نیز به دلیل شرایط نامطلوبی که داشت، تعطیل شد.

وی به تعطیلی 2 مرکز تجمع و کانون فروش پرنده در بجنورد نیز اشاره نمود و گفت: متاسفانه بعضی بانک ها و دفاتر پیشخوان هم هنوز با ازدحام جمعیت روبروند که به آنها نیز تذکر داده شده است.

خراسان شمالی از اوایل مرداد در شرایط قرمز کرونا قرار گرفته و در 2 هفته گذشته شمار بیماران کووید 19 در این استان به صورت نگران کننده ای افزایش یافته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 64 درصد از تسهیلات کرونایی خراسان شمالی جذب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 64 درصد از تسهیلات کرونایی خراسان شمالی جذب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید