سیدعباسی: فولاد جزو تیم های با کیفیت لیگ است

به گزارش وبلاگ بهروز، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: فولاد جزو تیم های با کیفیت لیگ است و ما خودمان را برای این بازی آماده نموده ایم.

سیدعباسی: فولاد جزو تیم های با کیفیت لیگ است

به گزارش وبلاگ بهروز، دو تیم فولاد و شهرخودرو امروز پنجشنبه در هفته پانزدهم لیگ برتر در اهواز رو در روی هم قرار می گیرند. داوود سیدعباسی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از این بازی، اظهارکرد: فولاد جزو تیم های با کیفیت لیگ است و در این چند سال هم از لحاظ ساختاری و هم نتیجه فنی و داشتن بازیکنان خوب، جزو باشگاه های تراز اول کشور بوده است.

وی اعلام کرد: فولاد قهرمان جام حذفی است و دارای بازیکنان خیلی خوب و کادرفنی قوی است. فولاد تیم قابل احترامی است و سعی می کنیم خودمان را آماده کنیم تا بازی خوبی مقابل فولاد انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: البته هنوز مشکلاتی از نظر فنی و نیروی انسانی داریم ولی بازیکنان مان تمام کوشش خود را می نمایند. برای بازی فردا عکاشه، کاظمینی و فلاحیان را در اختیار نداریم اما امیدوارم بازی بسیار خوبی به نمایش بگذاریم. توانایی فولاد بر کسی پوشیده نیست و می دانیم فولاد چقدر تیم خوبی است و خودمان را برای این بازی آماده نموده ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیدعباسی: فولاد جزو تیم های با کیفیت لیگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدعباسی: فولاد جزو تیم های با کیفیت لیگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید