شخصیت شناسی؛ فهم حالات روانی شما با یک تصویر

به گزارش وبلاگ بهروز، تست شخصیت شناسی و تست های روانشناسی متفاوت به ما یاری خواهند کرد تا حالت روانی خود را در زمان های متفاوت تشخیص دهیم تا با مدیریت درست، احساسات و یا رفتارمان را مدیریت و کنترل کنیم.

شخصیت شناسی؛ فهم حالات روانی شما با یک تصویر

این تصویر به شما یاری می نماید تا در این لحظه حالت روانی خود را بفهمید. ذهن ما حالت های پیچیده ای دارد و می تواند در هر لحظه به دلیل داشتن حال و هوای متفاوت، یک حالت روانی خاصی را برای ما درست کند که این حالت های روانی می توانند ریشه در شخصیت ما هم داشته باشند.

تست شخصیت شناسی و تست های روانشناسی متفاوت به ما یاری خواهند کرد تا حالت روانی خود را در زمان های متفاوت تشخیص دهیم تا با مدیریت درست، احساسات و یا رفتارمان را مدیریت و کنترل کنیم.

در ادامه، تصویری را بر پایه آزمون های روانشناسی مشاهده می کنید که حالت روانی شما را در همین لحظه معین می نماید و برای این کار فقط کافی است بگویید که چه چیزی در نگاه اول، توجه شما را به خود جلب می نماید.

غار

اگر اوّلین چیزی که توجّه شما را به خود جلب کرد، یک غار است، به خاطر این است که شما فردی متمرکز هستید و دیگران به سختی می توانند ذهن شما را منحرف نمایند.

شما در مقابل زندگی، مثبت اندیشی و قدرت خود را حفظ می کنید و درست است که مسائل در زندگی همه وجود دارد، امّا شما به آن ها اجازه نمی دهید که این مسائل، شما را غرق نمایند و مهم تر از همه، به مسائل اجازه دور کردن شادی از زندگیتان را نمی دهید.

شما فردی هستید که دوست دارد از کوچک ترین چیز ها در زندگی لذت ببرد و می داند چگونه شکرگزار کوچک ترین نعمت ها باشد و علاوه بر این، همواره سعی می کنید رشد کنید و نگاه رو به پیشرفتی داشته باشید.

بشقاب پرنده

اگر اوّلین چیزی که در تصویر می بینید، یک بشقاب پرنده باشد. می تواند به این دلیل باشد که شما در حال حاضر، تحت استرس زیادی هسیتید. چرا که به طور طبیعی، انسان پر استرسی هستید و نمی توانید این استرس را مدیریت یا حتی تحمل کنید.

به همین دلیل، گاهی اوقات، از شدت استرس زیاد تا مرز انفجار پیش می روید، امّا این زمان، همان لحظه ای است که باید بفهمید که زیاد از خودتان توقع نداشته باشید و کاملا بی نقص هستید و توجه داشته باشید اگرچه کوشش کردن برای پیشرفت، امری طبیعی و پسندیده است. امّآ شما نباید به استرس های خود اجازه دهید که جلوی انجام دادن کارهایتان را بگیرند.

اگر می خواهید استرس هایتان باعث مسائلی در سلامت شما از جمله مسائل دستگاه گوارشی، میگرن یا دیگر بیماری ها برای شما نشود، کمی آرامش خود را حفظ کنید و از همه مهم تر هم بد نیست که زمانی را فقط به خودتان اختصاص دهید.

چهره یک آدم فضایی

اگر در تصویر، یک آدم فضایی دیدید، به این دلیل است که شما انسانی هستید که برای خود مشکل تراشی می کنید. حتی اگر در موقعیتی، هیچ مسئله ای وجود نداشته باشد و مهم تر این که نمی توانید آرام باشید و همواره خود را درگیر یک خرابکاری می کنید.

با این تفاسیر، ممکن است درگیر مسائل زیادی باشید و از خود بپرسید که چه کسی شما را در این دردسر انداخته است. امّا پاسخ سوال شما واضح است. چون کسی جز خودتان، این کار را انجام نداده است. بنابراین، شما در اغلب مواقع باید نه گفتن را یاد بگیرید و خواسته های خود را نسبت به آرزو های دیگران در اولویت قرار دهید.

منبع: فرادید

به "شخصیت شناسی؛ فهم حالات روانی شما با یک تصویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی؛ فهم حالات روانی شما با یک تصویر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید