کلانتری: فجر مقابل گل گهر مانند تراکتور هفته گذشته نیست، حتماً ورزشگاه حافظیه از روی حساب و کتاب تأیید شده است

به گزارش وبلاگ بهروز، سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی به امیر قلعه نویی و شاگردانش هشدار داد که خود را مهیای بازی مقابل یک تیم سختکوش کنند.

کلانتری: فجر مقابل گل گهر مانند تراکتور هفته گذشته نیست، حتماً ورزشگاه حافظیه از روی حساب و کتاب تأیید شده است

به گزارش وبلاگ بهروز، علی کلانتری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گل گهر در هفته دوم لیگ برتر گفت: این بازی دوم ما خواهد بود که بعد از چند سال در لیگ برتر حاضر شده ایم. در بازی اول یک گل آفساید خوردیم، ولی بازی برای ما خیلی امیدوارکننده بود، چون 70 درصد بازیکنان حاضر در زمین افرادی بودند که در لیگ برتر تا الان بازی نکرده بودند. ابتدای بازی تحت تأثیر لیگ برتر قرار گرفتیم، ولی در ادامه خودمان را جمع کردیم و گل های بیشتری دریافت نکردیم.

وی درباره مصاف با گل گهر شرح داد: به آقای قلعه نویی و تیم شان خیرمقدم می گویم. این بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود. درست است که گل گهر بازی قبلی اش را با آن نتیجه از تراکتور برده است، ولی تیم فجر، تراکتورِِ آن روز نیست. با همه احترامی که برای تراکتور قائلیم تیم ما سختکوش است و می خواهد رجحانن باشد. شرایطی داریم که باعث شده روز به روز بهتر شویم. بازی سختی داریم و امیدوارم نتیجه لازم را از این بازی بگیریم.

سرمربی تیم فجرسپاسی درباره اینکه چه اهدافی را برای این تیم ترسیم کرده است، شرح داد: بعد از چندین سال اتفاق خوبی رخ داده و تیم دوباره لیگ رجحان شده است. قطعاً فجر عقبه خوبی دارد و به عنوان یک تیم سختکوش مطرح بوده است. همیشه از این تیم نخبه های زیادی به فوتبال ایران معرفی شده اند و هیچ وقت راحت به هیچ تیمی باج نداده است و امسال هم غیر از این رخ نخواهد داد. تیم مان را خوب می شناسیم و بازیکنان خوب، بااخلاق و فنی کشور را جذب کردیم. 80 درصد بازیکنان برای خدمت سربازی اینجا هستند و اینطور نبوده که در بازار نقل وانتقالات بازیکنانی را انتخاب کرده باشیم. قدر این بازیکنان و مجموعه ای را که داریم، می دانیم. همه همدل و روراست هستیم و سعی می کنیم اگر کمبودی وجود دارد، آن را با هم برطرف کنیم.

کلانتری در واکنش به انتقاد مجتبی سرآسیایی مربی گل گهر از شرایط چمن ورزشگاه حافظیه، گفت: در فاصله ای که بین پایان لیگ یک و آغاز لیگ برتر بوده است، نمی توانم از مدیرکل ورزش و هیئت فوتبال مان تقدیر نکنم که پیگیر بوده اند. حتی یک روز هم نبوده است پیگیر نبوده باشند. وقتی فدراسیون این چمن را تأیید کرده، حتماً روی حساب و کتاب بوده است. ما دل مان می خواهد روی زمین خوب و صاف کار کنیم، چون تیم مان مثل همیشه روی زمین کار می کند و دل مان می خواهد زمینی صاف مثل زمین تیم گل گهر داشته باشیم. این زحمت دو ساله است و ان شاءالله صبر می کنیم تا طبق قولی که داده شده است، آخر آبان ماه ورزشگاه پارس آماده شود و ادامه مسابقات را آنجا برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلانتری: فجر مقابل گل گهر مانند تراکتور هفته گذشته نیست، حتماً ورزشگاه حافظیه از روی حساب و کتاب تأیید شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانتری: فجر مقابل گل گهر مانند تراکتور هفته گذشته نیست، حتماً ورزشگاه حافظیه از روی حساب و کتاب تأیید شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید